شرکت همیاران شمال شرق

کاربر گرامی لطفا به نکات زیر توجه داشته باشید :

* برای ثبت اطلاعات الزاماً صفحه کلید خود را در حالت فارسی قرار دهید.

* نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل همراه با پسوند و یا پیشوند وارد فرمایید.

* اطلاعات شخصی خود را به طور صحیح و با دقت درج نمایید.بدیهی است در صورت مغایرت اطلاعات، ثبت قرارداد شما در سازمان با مشکل مواجه شده و مسئولیت وارد نمودن هرگونه اطلاعات خلاف واقعیت بعهده شخص شما خواهد بود.

* شماره تلفن همراه وارد شده صرفاً می بایست متعلق به شخص شما باشد.

* تصاویر ارسالی باید در فرمت های jpeg , png , jpg و bmp بوده و حجم آن کمتر از 300KB باشد.تصویر تمامی صفحات شناسنامه در 4 فایل مجزا قابل قبول بوده که به صورت همزمان در قسمت مربوطه قابل انتخاب می باشد.با فشرده نگه داشتن کلید کنترل می توانید همزمان نسبت به انتخاب 4 فایل اقدام فرمایید.

* تعداد فرزندان مشمول دریافت حق اولاد باید شامل فرزندانی که زیر 18 سال بوده یا مشغول به تحصیل و مجرد می باشند در نظر گرفته شود.

* پس از تکمیل فرایند ثبت نام توسط کارشناس مربوطه ، پیامکی حاوی اطلاعات ورود به پنل پرسنلی و تایید ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد. بدیهی است در صورت مسدود نمودن پیامک های تبلیغاتی ، امکان دریافت آن برای شما وجود ندارد. لذا کد ملی خود را به عنوان نام کاربری و شماره شناسنامه خود را به عنوان رمز عبور جهت ورود به پنل پرسنلی وارد نمایید.

* تصاویر مدارک خود را اسکن فرمایید و از گرفتن عکس با دوربین تلفن همراه خودداری فرمایید; زیرا کارشناسان سازمان تصاویر غیر اسکن شده را تایید نخواهند کرد.

* جهت دریافت مستندات سابقه بیمه خود به سایت مقابل مراجعه فرمایید : www.account.tamin.ir

* جهت کاهش حجم تصاویر به سایت مقابل مراجعه فرمایید : www.reduceimages.com

* جهت مشاهده آموزش ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

بخش اول : اطلاعات شخصی
کد ملی خود را به طور صحیح وارد کنید
تلفن همراه را به طور صحیح وارد کنید
بخش دوم : اطلاعات مربوط به شغل
بخش سوم : بارگذاری اطلاعات تصویری